Byl vydán nový firmware pro Huawei Ascend G300

Dnes, 17. července 2012, byl uvolněn pro české uživatele Huawei Ascend G300, nový firmware, tentokrát s označením B892 (celé označení firmwaru U8815V100R001C02B892).

Zatím nebyly zveřejněny oficiální informace o novém firmwaru, proto se přesně neví, co firmware přináší, nejvíce informací o firmwaru se tak dá dočíst (v češtině) z androidforum.cz.

Podle prvních zjištění byly opraveny především chyby „pod kapotou“. Po instalaci firmwaru se zrychlil celý systém, mobil reaguje o něco rychleji, senzorové klávesy reagují opět o něco lépe a osobně jsem zaregistroval po instalaci i rychlejší odezvy aplikací od Google.

Bohužel změnit typ vyzvánění z postupně rostoucího na klasické stále bohužel nejde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Huawei, Huawei Ascend G300. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 komentářů: Byl vydán nový firmware pro Huawei Ascend G300

 1. Anonymní napsal:

  netušíš zda tento firmware řeší i samovolné tovární resety?

 2. Jakub Šenk napsal:

  No mě se mobil taky dvakrát sám od sebe restartoval do továrního nastavení, pomohlo mi zakázání "rychlého startu" (Nastavení -> Aplikace -> Rychlé zavedení systému (odškrtnout)), od té doby OK, ale nevím, zda je to 100% řešení, mě ale pomohlo.

  Pevně věřím, že tento problém řeší i tento firmware, ale nechce se mi to samozřejmě zkoušet s přihlédnutím, že bych přišel např. o nastavení aplikací a savy her (ostatní mám zálohováno).

 3. Anonymní napsal:

  Rychlý start sem měl vypnut a stejně se telefon resetoval. Dávám telefonu poslední šanci s tímto firmware, je to fakt otravný to obnovovat. Jinak jsem s telefonem spokojen, tak bych se ho nerad vzdával.

 4. Anonymní napsal:

  Já už mám kluci oficiální ICS na G300 ;)) pohodlně staženej, a mám výhodu v tom, že tam nemám předinstalované app 🙂 kdyžby jste chtěli link, rád pošlu 😉

 5. Anonymní napsal:

  Me by link s návodem zajímal
  🙂

 6. cotopaxi napsal:

  mám 10 hodin nový firmware – a nabidl ho VODAFONE – MAM HO OD VODAFONE TEN MOBIL.zatim zadna chyba …. docela jsem se bál si ho pustit do mobilu /ten nový firmware/

 7. Jakub Šenk napsal:

  jj, mobil je s každým novým firmwarem lepší a lepší 😉

 8. Anonymní napsal:

  Tady máš ten link na to ICS 🙂 mě funguje bezvadně ;))
  http://www.modaco.com/topic/355851-ics-found-u8815-b927-rom/

 9. Anonymní napsal:

  Tak zkouším instalovat nový firmware z B8815 na B892 a už se 4 hodiny vypíná a jinak se nic neděje, hlásí "vypínání". Co s tím, poradíte?

 10. Anonymní napsal:

  Ahoj mám stažený Firmware B937 přímo o vodafonu, ale telefon je nějak pmalejší a RAM se my hned plní i když zastavím aplikace.Co stím?

 11. David Ročeň napsal:

  NEMÁTE NÁHODOU NEKDO TU APPKU,CHCE TO PŘES WIFI A TU MOŽNOST NEMÁM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.